İnternetten kız arkadaş yada erkek arkadaş bulmak için ip uçları

10 05 2017 10:48 tarihinde, Faydalı bilgiler arkadaşlık sayfasına eklendi. Hiç yorum yapılmadı, 51 defa okundu

aşk

Artık bir çok insan interneti sevgili bulmak için kullanır oldu .Bazi insanlar internette sevgili arayışında istediğine ulaşırken, bazıları ise bunu başaramıyor. Elbette bunun birçok sebebi var. Bu yazıda internetten kız arkadaş ya da erkek arkadaş bulmak için şansınızı artıracak bazı ipuçları vereceğiz.

Niyetiniz gerçekten bu ise, dikkatle okumanızı tavsiye ederiz. Evvele internetten kız arkadaş veya erkek arkadaş aramanız için uygun yerde olup olmadığınızı bilmelisiniz. Artık herkesin sosyal medya hesabı var. Ancak sosyal medya siteleri sevgili bulmak için pek de uygun yerler değil. Çünkü insanların çok büyük bir kısmı sosyal medyayı arkadaşları ya da yakınlarıyla iletişim kurmak, gündemden haberdar olmak için kullanmaktadırlar. Eger arkadaş bulma amacı taşıyorsanız, sohbet ve arkadaşlık sitelerine takılmanız gerekmektedir.

Çünkü arkadaşlık sitelerinin amacı budur. Bu sitelere üye olan insanlar bir şekilde kendilerine uygun insanlarla tanışmak istiyor. İnternette sevgili arayan kadınlar ya da kişilerle tanışmak için hemen bunlardan birine üye olmanız şarttır. Bizim tavsiyemiz ise üyelik sistemli arkadaşlık siteleri yerine ücretsiz ve üyeliksiz sohbetbaz tarzı sohbet sitelerini kullanmanızdan yanadır.

Bir çok ücretsiz arkadaşlık sitesi bulmanız mümkündür. Elbette bunu yaparken güvenilir siteleri tercih etmeniz sizin için son derece emniyetli olacaktır. Tabi ki iş bununla da bitmiyor. Doğru siteyi bulmak ve etkili bir sohbet edebilmek de şart. Bundan sonra yapmanız gereken ise doğru yöntemleri kullanarak İdealinizdeki insanı bulmak ve onunla bir şekilde iletişim kurmaktır.

Karşınızdaki insana kedinizi tanıtırken dikkatli olmak ve dürüst davranmak her zaman işe yarar. Unutmayın herkes dürüst insanları sever. Elbette hoşlandığınız kişiyle nasıl iletişime geçtiğiniz de önemlidir. Sıcak ve nazik bir selamlaşma ve ilginç birkaç söz dikkat çekmek için işe yarar. Doğru arkadaşlık sitesi seçimi sizi zaman kaybından da kurtarır. Örneğin sadece bulunduğunuz şehirdeki insanların sohbet ettiği siteleri kullanmanız aradığınız insanı daha çabuk bulmanızı sağlayabilir. Yani siz istanbul’da yaşıyorsanız, aradığınız insanında istanbulda olmasını isterseniz. Size uzakta olan bir insanla görüşmeniz de doğal olarak zor olacaktır. Doğru arkadaşlık sitesi ve doğru taktiklerle siz de internette aradığınız aşkı bulabilirsiniz.

Mesaj göndermeye ne dersin?

Son Yorumlar

 • Anonim sohbetbaz

  ismet bey komutu uygularsanız nickinizin kaydı silinecektir.
 • Anonim Ismet yildirim

  Selam bana yardimci olabilirmisiniz nikimi silmek istiyorum nasil tam silerim Cok tşkler
 • Anonim sohbetbaz

  Keşke ne olduklarını da yazsaydınız elif hanım.
 • Anonim Elif

  Be bence yanılıyorsunuz çünkü ğ harfi ile başlayan hayvanlar var
 • Anonim temel şenturk

  sevgılı arkadaşlar en guzelı sohbetnazdan bulabılırsınız ımylerınızı gelen kutuma bak deyın şıklardan sohbetnazı secın cıkınca alttakı lınke tıklerıyın ılerleyın