Mutlu ve Uzun İlişkiler İçin Öneriler

07 12 2017 19:41 tarihinde, Faydalı bilgiler arkadaşlık sayfasına eklendi. Hiç yorum yapılmadı, 50 defa okundu

Mutlu ve Uzun İlişkiler İçin Öneriler

Sevgili hanımlar ve beyler bu yazımızda uzun ilişki sırlarını ve ilişkiyi mutlu bir şekilde yürütmenin püf noktalarını sizler ile paylaşacağız. Uzun ve mutlu bir ilişkinin ilk sırrı anlayış sevgi ve ilgi alâkadır. Çiftler birbirine ne kadar anlayışlı olurda ilişkinin ömrü de o kadar uzun olur. Her iki tarafında mutlu olması için anlayış ve saygı duymak şarttır.

Sizler birbirinizi ne kadar severseniz mutlu olma olasılığı da o kadar artar. Anlayış bir aşkı ayakta tutan temel yapı taşıdır. Bu nedenle sevdiğiniz kişiye karşı her zaman anlayışlı ve sabırlı olun. Onu anlamaya çalışın. Dinlemeden ve onu anlamadan asla ön yargılı olmayın. Aşk karşılıklı dinlemek ve birbirini en iyi şekilde anlamaktır. Sevdiğiniz insanı önemseyin. Ona değerli olduğunu ve sizin için bu dünyadaki en kıymetli insan olduğunu hissettirin. Ona hediyeler alın.

Bunu maddi olarak değil manevi yönü ağırlıklı olarak yapın. Ona sevginizi her fırsatta hissettirin. Sevgide en önemli şey sadık kalmaktır. Ona bu dünyadaki tek kadın yada erkek oymuş hissi verin. Ondan başkasının sizin için önemli olmadığını ona hissettirin. Sizin yanınızda kendini hep huzurlu ve mutlu hissetsin. Siz varken kendini güvende hissetsin. Ona sığınak olun. Her zaman elinden tutun. Onu hatalarıyla kusurlarıyla sevin. Bunlar ilişkinin daha uzun ömürlü olmasını ve daha mutlu bir aşk yaşamanızı sağlar. Mutlu bir ilişki için her zaman saygı ve sevgiyi taze tutun. Zaman zaman birbirinizi özleyin.

Özlem duygusu aşkı tetikler ve aşkı daha da güçlü kılar. Ona hasret kalmanız onu daha da sevmenize neden olur. Kısa ayrılıklar ayrı kalınan zaman da sizin onu özlemenizi sağlar. Sık sık onu sevdiğinizi söyleyin ve daha da önemlisi bunu ona hissettirin. Sık sık sarılın. Sarılmak aranızdaki sevgiyi daha da güçlü kılar. Birbirinizin isteklerini göz ardı etmeyin. İkinizin de mutlu olması için bu çok önemlidir. Onu anlayın ve isteklerine saygı duyun. Mutlu bir ilişki için çiftler birbirine her zaman sevgi saygı duymalı, birbirini anlamalıdır. Mutlu bir ilişkinin yolu kayıtsız şartsız sevmekten geçer. Biribirinizi çok sevin ve sevginizi hiç eksiltmeyin.

Mesaj göndermeye ne dersin?

Son Yorumlar

 • Anonim sohbetbaz

  ismet bey komutu uygularsanız nickinizin kaydı silinecektir.
 • Anonim Ismet yildirim

  Selam bana yardimci olabilirmisiniz nikimi silmek istiyorum nasil tam silerim Cok tşkler
 • Anonim sohbetbaz

  Keşke ne olduklarını da yazsaydınız elif hanım.
 • Anonim Elif

  Be bence yanılıyorsunuz çünkü ğ harfi ile başlayan hayvanlar var
 • Anonim temel şenturk

  sevgılı arkadaşlar en guzelı sohbetnazdan bulabılırsınız ımylerınızı gelen kutuma bak deyın şıklardan sohbetnazı secın cıkınca alttakı lınke tıklerıyın ılerleyın