Müzikli sohbet odası

Hem sohbet severler, hemde müzik severler için son derece eğlenceli olan müzikli sohbet odamızda yoksa henüz sohbet yapmadınızmı? Sohbetbaz sohbet odamızda müzik eşliğinde kanalda bulunan bayan ve erkek arkadaşlarla eğlenerek sohbet yapacaksınız.

Sohbet odamızdaki Dj arkadaşların programına göre son dönemlerin en hit parçaları eşliğinde, arabeks şarkılar eşliğinde, türk sanat müziği eşliğinde sohbetbaz müzikli sohbet odamızda sohbeti doya doya yapacaksınız.

Müzikli sohbet odamızda aynı zamanda online dj arkadaştan şarkı isteğinde bulunabilir, parçanızı armağan etmek istediğiniz kişileri de belirterek dj arkadaşa anons yaptırabilirsiniz. Müzikli sohbet odasını genellikle her kullanıcı beğenerek ziyaret etmektedirler. Şayet siz müzikli sohbet odasından hoşlanmıyorsanız bununda kolayı var. Sohbet odasına girdiğiniz zaman çalan müzik sizi rahatsız ediyorsa radyoda çalan müziği kapama şansına sahipsiniz.

Resimde gördüğünüz gibi radyoyu kapamak için ok işaretinde göterilen yere tıklayarak çalan müziği kapatabiliyorsunuz. İsteyen müzik eşliğinde sohbetini yapar, istemeyen müziği kapatarak sohbetine devam edebilir.

SOHBET ODASINA GİRİŞ İÇİN TIKLAYINKategori: Sohbet Odaları