Sohbet odamızda bayan arkadaş ayarlamanın yolları

Modern çağın en güncel meselelerinden biri internet üzerindenbayanlarla tanışmak ve bayan arkadaş ayarlamaktır. Sohbetbaz.Net olarak yapılan çalışmalar neticesinde internet aracılığıyla bayan arkadaş bulmak için dikkat edilmesi gereken yöntemleri sizlere sunuyoruz.

Sohbet ettiğiniz bayana gıcıklık yapın ve tatlı sert kavga çıkartın
Hani derlerya en büyük aşklar, kavga ile başlar, işte tam bu noktadan yola çıkıyoruz ve gözünüze kestirdiğiniz bayanla ufaktan kavga etmeye çalışın. İlk fırsatta sohbet ettiğiniz bayanın fikrine tetikleyici cevaplar verin ve onu kızdırmayı başarın.

Onu sahiplenmeyi eksik etmeyin.
Ufak tartışmalar sonucu biraz ara verin ve sohbet odamızda ne yaptığını takip etmeye başlayın. Ona yazmak isteyen kişilere hafif sert tepkiler gösterin ve onu sahiplenmek istediğinizi belli edin. Bu onun hoşuna gidecektir, emin olabilirsiniz.

Komik yanlarınız varsa ona gösterin
Komik olduğunuz alanlar varsa onu güldürmek için hiç düşünmeyin. Bayanların büyük bir çoğunluğu ciddi olmakla beraber komik olan erkeklerden de bir okadar hoşlanırlar. Espiri yakaladığınız anları hemen değerlendirin ve onu gülümsetin.

Sohbet odamızda buluşmak için randevu ayarlayın.
Sohbet odamızdan çıkmak zorundaysanız, yeniden görüşmek için kendisinden gün ve saat almayı unutmayın ve randevuya geç kalmayın.

Kendiniz hakkında doğru bilgiler verin.
Artık sohbet etmekte sorun yoksa ve belli bir samimiyete eriştiyseniz hakkınızda doğru ve eksiksiz bilgiler vererek size güven duymasını sağlamalısınız.

Telefon numaralarınızı birbirinize verin
Artık gayet samimi 2 arkadaş olduysan ve senden hoşlanmaya başladığına kanaat getiriyorsan telefon numarası verme zamanı geldi demektir. Telefon numarası vermekte korkacak bir şey yoktur. Yazışmak yerine doğrudan telefonla görüşmek daha çok samimiyet oluşturacaktır.Kategori: Sohbet Odaları