Ana sayfa / Yaşam / Dekorasyon modelleri / 2019 Şahane Küvet Modelleri


2019 Şahane Küvet Modelleri

Ev dekorasyonu denildiğinde akla banyo dekorasyonu da gelir. 2019 yılı için şahane banyo tasarımları gözlerimize adeta şenlik havası katıyor. Birbirinden güzel çizgilere sahip fayanslar, lavabolar, duş bataryaları ve çeşitli aksesuarlar. Tabi en önemlisi de kuşkusuz içinde keyifle yıkandığımız küvetler.
2019 yeni küvet modelleri banyolarımıza epey bir hava katacak gibi duruyor. Doğru dekorasyon ile banyolar çok şık alanlar haline gelecekler.

2019 Ayaklı Küvet Modelleri

ayakli kuvetFarklı, göz dolduran tasarımlar arayanlar için ayaklı küvet modelleri tam size göre. Çünkü çeşitli renk ve desenlere en çok bu modellerde rastlamak mümkün gibi görünüyor. Avantajları arasında; alt kısmını temizlemek çok basittir. Kolayca yer değişikliği yapılabilir.

2019 Kare Küvet Modelleri

Kare küvet modellerinde farklı renk ve desenler pek fazla bulmak mümkün değil. Daha çok duşa kabin altlığı görünümündeler. Fakat yerden tasarruf yapabilmek için ideal modellerdir.

2019 Model Cam Küvet Modelleri

Şıklığın ve zarafetin birer modeli olan cam küvet modelleri, banyonuz için biçilmiş kaftan. Kolay kırılmayan camları ve jakuzi özellikleri ile cam küvetler oldukça güvenli. Fiyat olarak diğer modellere göre biraz daha pahalı olsa da her bütçeye özel modelleri bulmakta mümkündür.

2019 Kabinli Küvet Modelleri

Banyonuzun ıslanmasını istemiyorsanız ve buharın dışarı kolayca atılmasını istiyorsanız, kabinli küvet modellerine bakmalısınız. Duşa kabin sayesinde banyonuzu daha temiz tutarsınız. Üstelik banyonuzun şekline göre; kare, dikdörtgen veya oval modelleri mevcuttur.

Buna Baktınızmı?

OTURMA ODASI - SALON

Salon Dekorasyonu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Salon dediğimiz alan ailenin en fazla vakit geçirdiği yerdir; yemek yenilen, gazete okunan, dinlenilen, sohbet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir