Ana sayfa / Kadın / Bayanların erkekleri sinirlendirdiği konular

Bayanların erkekleri sinirlendirdiği konular

sinirli erkek

Aynı çatı altında, yani evli bir erkeği veya hanüz çıkma aşamasında olan erkeğin en çok sinirlendiği konuları merak eden bayanlar işde size bunları bir bir açıklıyoruz.

[mavitext]1) [/mavitext] Erkek işden eve geldiğinde yorgun olduğu için kesinlikle evde bir sorun istemez. Varsa evde bir sorun biraz aradan zaman geçmesini bekleyin ve sonra kendisine iletin.

[mavitext]2) [/mavitext] Erkek yine işden geldiği zaman dır dır edip bir şeyler anlatıp kafasını iyice şişirmeyin bu durumada çok sinirlenebilirler.

[mavitext]3) [/mavitext] Erkek işden geldiği zaman hadi dışarı gidelim, alış verişe gidelim yok benimle hiç ilgilenmiyorsun, evlendikten sonra eski halinden eser yok gibisinden laflar sokmayın bunada çok kızabilirler.

[mavitext]4) [/mavitext] Erkeğin annesine, babasına, yakın ailesine karşı son derece ilgili olmanızı tavsiye ederim yoksa aksi takdirde erkeği derinden kızdırmaya başlarsınız.

[mavitext]5) [/mavitext] Bayanların erkekleri sinirlendirdiği konuların başındada sürekli bir alışveriş ihtiyaçları olmasıdır, ve her gördükleri şeyi istemesidir.

[mavitext]6) [/mavitext] Bayanların erkeklere karşı fazla naz, kapris yapmasıda erkekleri oldukça sinirlendirebilir.

[mavitext]7) [/mavitext] Giyim tarzınızada dikkat etmelisiniz, fazla dekolteli giyimler erkekleri kızdırabilir.

[mavitext]8) [/mavitext] İş dönüşü evde yemeğin hazır olmaması, bir yere giderken erkeğinden izin almaması, bir şey yaparken erkeğe danışmadan yapması erkeği sinirlendirebilir.

[mavitext]9) [/mavitext] Eve misafir geldiğinde veya misafirin gelmemesini istediğiniz durumda erkeği yine oldukça kızdırabilirsiniz helede bu misafir erkeğin tarafından gelecek olan misafirse.

[mavitext]10) [/mavitext] Eşinizin erkek arkadaşlarıyla kesinlikle fazla samimiyet kurmanız erkeğinizi oldukça sinirlendirecektir.

[mavitext]11) [/mavitext] ihmalkar, üşengeç, işden kaçan bir yapıda olmanızda partnerinizi oldukça kızdıran bir durum haline gelebilir.

Erkeklerin en çok sinirlendiği konular arasında yukarda bahsettiklerimiz gelmektedir. Sizinde bu konuda söylemek istedikleriniz varsa [kirmizibuton]lütfen tıklayın[/kirmizibuton]

Buna Baktınızmı?

selulit

Güle güle Selülit

Bana uyluk ve kalça kaslarını güçlendirmek selülit egzersizleri karşı yedi etkilidir sunar. Onlar sadece ortadan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir