Ana sayfa / Faydalı bilgiler / Canım sıkılıyor ne yapabilirim :(


Canım sıkılıyor ne yapabilirim :(

CANIM SIKILIYOR NE YAPABİLİRİM DİYENLER?

CANIM SIKILIYOR NE YAPABİLİRİM? NE YAPMALIYIM

canım sıkılıyor ne yapabilirim diyenler, sitemiz Sohbetbaz.Net’e hoş geldiniz. Can sıkıntını giderecek bazı fikirlerimiz var!

Can sıkıntısı kötü bir olay olsa gerek ve giderilmediği zaman ne tat nede tuz kalır insanın içinde. Çok monoton geçer o dakikalar ve saatler. Ama fazla endişeye kapılmayın size çok güzel bir önerim var.

Biraz Şekerlemeye Ne Dersiniz?

Can sıkıntısını gidermek için öncelikle kendinizi dinlemeniz gerekmektedir. Uykunuz varsa yatıp biraz şekerleme yapmak size iyi gelecektir. Uyku moduna geçip kucağınızda bilgisayar ile uyumaya ne dersiniz? Uyku müziği dinlemek için tıklayın.

Tartışma Konuları Bulun

Yorum sekmesinden tartışmaya açık bir konu yaratabilirsiniz. Belirlediğiniz konu üzerinden insanlarla seviyeli bir şekilde tartışma başlatabilirsiniz. Konu açmak için Burayı tıklayın

Okey Oynarmısınız?

Eğer bu yöntemde işinize yaramaz ise her zaman bir “B” planı vardır. Benimde canım sıkıldığı zaman okey oynadığım bir site mevcut. İster üye olun ister misafir girişi yaparak can sıkıntınızı burada giderebilirsiniz. Siteye gitmek için tıklayın.

canım sıkılıyor ne yapabilirim diyen arkadaşlar sohbet veya yarışma kanallarına girmek için; Burayı tıklayın

(Canım sıkılıyor ne yapsam diyenler, sitemizde yapılan yorumlardan kişilerin kendileri sorumludur. Sitede yayınlanmaları, onları destekliyoruz anlamına gelmez. Düzeysiz veya konuyla ilgisiz yorumlar yayınlanmayabilir.)

Buna Baktınızmı?

İnternetten sevgili bulmak doğru mu

İnternetten sevgili bulmak artık moda oldu. Sizden yüzlerce km uzaklıkta olan ve hiç ama hiç …

8 Yorum yapıldı

 1. internette en ama en çok sevdiğiniz bir oyunu oynayın ben oynadım da canımın sıkılması geçti o işeye yaramıyorsa artık temiz hava alabilirsiniz.

 2. ben ebru canım sıkıldı offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ne yapabılırım sizce 🙁 🙁 🙁

 3. canım çok sıkılıyor 🙁

 4. benimde canım cok sıkılıyor sara sana ulaşamıyorum

 5. canim cok sikiliyor bu arada ben IRAK-KERKUK’ten her kim bu siteye girerese lutfen dua etsin cunku burada her gun bomb patliyor

 6. canım sıkılıyor !!!!

  canım sıkıyor ne yapabilirim ?

 7. işe yaramadııı

 8. seda sular (tripkolik)

  slm arkadaşlar be seda sular bu siteye rastladım çok güzelmiş parçalarımı dinlemeye devam edin 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir