Ana sayfa / Güncel / Ciddi erkeklerle tanışmak isteyenler

Ciddi erkeklerle tanışmak isteyenler

CİDDİ ERKEKLERLE TANIŞCİDDİ ERKEKLERLE TANIŞMA SAYFAMIZA HOŞ GELDİNİZ.

Ciddiyet her konuda çok önemli bir kavram olmakla beraber bir çok bayan arkadaşlarında hoşuna giden erkek karakteridir. Bu yüzden benim önerim ciddiyeti elden bırakmamatır. Tabikide espiri ve komik yönünüzde ağır basmalı ama yinede ciddiyet daha ağır basmalıdır.

Bayan arkadaşlar boşuna googlede aratmıyor ciddi erkeklerle tanışmak diye.

Sohbet odamızda hem sohbet ederek ciddi erkek arkadaşlarla tanışmayı denedinizmi?. Zaten bayanların çoğu insan sarrafı oldu sayılır hangi erkek ciddi hangi erkek cıvık anında anlayabilirler.

Erkek arkadaşlarımızı uyaralımda gerisi onlara kalmış bişe artık.

(DİKKAT!!): ciddi erkeklerle tanışma sitemizde lütfen seviyeli olalım küfür, argo sözler kullanmayalım, ve ısrarcı olmayalım. Bolşanslar.

Ciddi erkeklerle sohbet etmek ve tanışmak için Burayı tıklayın

Yorum göndermak için Burayı tıklayın

CİDDİ ERKEKLERLE TANIŞ

(NOT: Ciddi erkeklerle tanışma sitemizde msn adresi veya telefon numaranızı verebilirsiniz. Yapılan yorumlardan kişilerin kendileri sorumludur. Sitede yayınlanmaları, onları destekliyoruz anlamına gelmez. Düzeysiz veya konuyla ilgisiz yorumlar yayınlanmayabilir.)

Buna Baktınızmı?

Hakkaride teröristler tarafından vurulan köpek :(

[kirmizitext]O SADECE BİR HAYVANDI.[/kirmizitext] Hakkari’de askeri bölgemize sızmaya çalışan bir gurup soysuz teröristleri görünce havlamaya …

6 Yorum yapıldı

  1. slm arkadaslar ben ersoy arkadasa katılıyom ınsan sevgı ve saygıyı kaybıtmıs ıse her kotuluk o zaman baslar bızler ne olur ıse olsun ınsanların darında yanında olmalıyız ıyı gununde zaten herkes dosttur gulcın hanım efendı dstluk daımıdır herseyın bır olcusu nızamı vardır bu asla deyısmemelıdır.

  2. evet gülçin hanım sırdaş die bişe var ama bazı insanlar bunukoz olarak ta kullanabiliyo bu yüzden her dost bildiğimize sırdaşi diyemeyiz her sırdaş dediğimizede dost diyemeyiz ben ersoy zndaktan 67 plaka msnm fbli_ersoy_67@hotmail.com ne zaman istersen ekleyebilirsin benim için sıdaş olmak dost olmak farketmez önemli olan delikanlılığı kaybetmem her zaman saygı duyarım çok iyi sırdaş olurum ben size bekliyoru

  3. slm ben fransadan bilal turkiye de bursa ciddi durust bir arkadas ariyorum selim_fr@hotmail.fr

  4. insan bazen kendisine kapanir nedense disari veremez siralarini oyuzdende sirdas diye bir sey var ?vari olebiri

  5. seviyeli ve dürüst

  6. gecenin sessizliğinde çığlıklarıma bir sırdaş arıyorum … sesimi duyan güzel bir hanım efendi varmı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir