Ana sayfa / Finans / Enpara Nasıl Açılır?

Enpara Nasıl Açılır?

Enpara nasıl açılır konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Enpara, internet bankacılığı konusunda öncü gelen isimlerden biridir. Bir QNB Finansbank kuruluşudur. Bu yüzden gözünüz kapalı olarak bu internet bankasına güvenebilirsiniz. Sizlere sunduğu onlarca avantaj sayesinde Enpara, oldukça yüksek müşteri sayısına sahiptir. Fiziki bir bankası bulunmuyor olup, tüm bankacılık işlerinizi internet üzerinden ve müşteri hizmetleri aracılığı ile halledebiliyorsunuz. Konuyla ilgili yazımızın devamından kapsamlı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Enpara Açmak İçin Başvuruları Nereden Yapılır

Enpara için başvuruda bulunmak isteyen kişiler Enpara.com üzerinden işlemlerini tamamlayabilirler. Dolduracağınız bilgiler eşliğinde adresinize kadar kart teslimatı sağlanmaktadır. Kart teslimatı zamanında evinizde bulunmamanız durumunda ise herhangi bir yerden teslim alamazsınız. Bu konu hakkında müşteri hizmetlerine bilgi vererek kartınızın tekrardan size yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Fakat bu biraz zaman alacaktır. Kargo şirketi kartı getirmeden önce sizin ile iletişime geçecektir. Evde hazır bulunmanız durumunda ise kartınızı hızlıca teslim edecek, siz de hızlı bir şekilde kullanmaya başlayacaksınız. Enpara.com bazı bölgelere ise kendi çalışanlarını adresinize yönlendirmektedir. Özel araç ile evinize kadar gelerek sözleşmeler kapıda imzalanır. İşlemler tamamlandıktan sonra kartınızın şifresini belirleyerek kullanmaya başlarsınız. Başvuruda bulunmak için tıklayın.

Enpara Vadesiz Hesap ve Kredi Kartı

Enpara hesabı açmak için iki adet yöntem bulunur. Bunlardan biri normal vadesiz hesap ve hesap kartı için başvurudur. Başvuru esnasında sizden belli şart aranmaz. Kredi kartı başvurusu için de 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Enpara nasıl açılır hakkında detaylı bilgileri banka şubelerinde de alabilirsiniz.

Enpara Avantajları

Enpara sözleşmesinde açık açık belirttiği üzere sizden hiçbir EFT veya havale işleminde ücret almaz. Diğer bankalar tüm işlemler için ücret keserken Enpara için böyle bir durum mevcut değildir. Üstelik ayda 2 defaya mahsus olmak üzere diğer bankaların ATM’lerinden ücretsiz, komisyonsuz para çekimi yapabilirsiniz. Kredi kartı kullanımında ise herhangi bir kredi kartı aidatı ödemezsiniz. Aksine 6 aylık düzenli kullanımlarda Enpara sizlere 100 TL hediye gönderir. Pek çok tüketici hem aidat ödememek hem de havale ve EFT ücretlerinden muaf olmak için enpara kullanmaya devam ederken farklı avantajlardan da yararlanabilmektedir.

Buna Baktınızmı?

GARANTİ BANKASI BONUS NEDİR?

BONUS NEDİR, Türkiye’nin ilk çipli ve çok markalı kredi kartıdır. BONUS ile Bonus programı kapsamındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir