Fotolu (Resimli) chat sohbet odası

Son zamanların en popüler sohbet odası haline gelen fotolu sohbet, resimli chat sitesi Sohbetbaz.Net’e hoş geldiniz.

Resimli sohbet odamızda bulunan kullanıcıların hemen hemen hepsi fotoğraflı sohbet etmeyi tercih ediyor. Rumuzunuza fotoğraf yüklemek isteğe bağlıdır. Resim yüklemek zorunlu değildir.

Resimli Sohbet Odamızdan Görünüm

Resimli Chat Sohbet Odamızdan Bir Görünüm

Resimli Sohbetin Avantajı Nedir?

Resimli sohbet odamızın en büyük avantajı sohbet etmek istediğiniz kişinin resmini görebilme imkanına sahip olmanızdır. Böylelikle sohbet etmek yada etmemek için karar vermekte zorlanmayacaksınız. Sadece dikkat etmeniz husus resim kişiye aitmi değilmi onu belirlemek olacaktır. Eğer fotolu sohbet etmek istediğiniz kişinin fotoğrafını ön planda tutarak yazışacaksınız resimin ona ait olup olmadığını her ihtimale karşı sormanızı tavsiye ederiz.

Fotolu Sohbet Odaları Ücretli & Üyeliklimi

Sohbetbaz fotolu sohbet odası tamamen ücretsiz ve üyeliksiz sohbet anlayışı ile kullanıcı kitlesine hizmet vermektedir. Yalnız resim yükleyebilmeniz için kullandığınız rumuz şayet kayıtsız ise sadece nickinizi kaydetmek yeterli olacaktır. Eğer nick kayıt etme komutunu bilmiyorsanız Nick nasıl kaydedilir bağlantısını kullanarak yardım alabilirsiniz.

Fotomu Nasıl Yüklerim?

Nickinizin kayıt işlemi tamamlandıktan sonra masaüstü ve mobil den nasıl resim yükleyebilirsiniz onu izah edeceğiz. İki farklı şekilde hazırladığımız görselleri inceleyerek kolayca resminizi yükleyebileceksiniz.

Masaüstü ve laptondan gelenler için resim yükleme


Chat odamızda iken panelin sol tarafında nickinizin yazılı olduğu bölümün üst tarafından Resim Yükle yazan alandan kendi resminizi yükleyebilirsiniz.

Mobil sohbet kullanıcıları için resim yükleme

Görüldüğü gibi üst sol köşede mesaj alanı bulunuyor. Ok işareti ile gösterdiğimiz mesaj alanına tıklayın ve avatarınızın hemen altında resim yükle bağlantısını kullanarak resminizi yükleyerek resimli sohbete başlayabilirsiniz.

Artık fotolu – resimli chat sohbet odamıza giriş yapmaya hazırsanız bağlantılardan birini seçerek başlayabilirsiniz.

MASAÜSTÜ CHAT ICIN TIKLA

MOBİL CHAT IÇIN TIKLA


Benzer Yazılar

Adanalılarla chat sohbet yap arkadaşlık kur Adanalılarla sohbet etmenin ...

Burdurlularla sohbet etme, sohbet ederek tanışma, chat yaparak eğlenceli ...

Sohbetbaz'da ücretsiz bolu sohbet odasına katılabilir, arkadaşlarınızla sohbet ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?