Ana sayfa / Güncel / Gerçek kişilerle sohbet

Gerçek kişilerle sohbet

Gerçek kişilerle chatGerçek kişilerle sohbet odaları

Sohbet severlerin’de bildiği gibi bir çok chat ve sohbet sunucularında daha doğrusu fazla büyük olmayan sunucularda bir çoğunda bot bulunmaktadır. Yani konuştuğunuz kişiler insan deilde sunucu tarafından yapılmış, oluşturulmus sistemsel bot. Hatta bu botların konuşanı bile var, var ama tam detaylı konuşamaz slm verirsiniz selam verir babanın adı ne de saçma bir cevap verir ama slm mrb yaş kaç gibi sorulan soruları ustallıkla yanıtlar.

Sunucumuzda tamamen gerçek siz biz gibi, sen ben gibi insanlarla kişilerle chat yapacaksınız, delidiğiniz şekilde seviye içinde muhabbet edip bay ve bayan arkadaşlarla çet yapabileceksiniz.

(DİKKAT!!): gerçek kişilerle chat odalarında lütfen seviyeli olalım küfür, argo sözler kullanmayalım, ve ısrarcı olmayalım.

Sohbet odasına girmek için tıklayın

Yorum yazmak için tıklayın

(NOT: gerçek kişilerle sohbet sitesinde yapılan yorumlardan kişilerin kendileri sorumludur. Sohbetbaz.Net sitemizde yapılan yorumların yayınlanması, onları destekliyoruz anlamına gelmez. Düzeysiz veya konuyla ilgisiz yorumlar yayınlanmayabilir.)

Buna Baktınızmı?

Hakkaride teröristler tarafından vurulan köpek :(

[kirmizitext]O SADECE BİR HAYVANDI.[/kirmizitext] Hakkari’de askeri bölgemize sızmaya çalışan bir gurup soysuz teröristleri görünce havlamaya …

6 Yorum yapıldı

  1. Merhaba nilay ben çağtuğ 20 yaşındayım ve senin yanlızlığını sona erdirebilecek biriyim

  2. evlenmek için bayan arıyorum

  3. evlenmekiçin bayan arıyorum

  4. nilay tanışabilirmiyiz

  5. Nilay . ulaşmak istersen lonely_boy_84@windowslive.com adresim beklicem.

  6. konuşmaya ihtiyacım var çok yalnızım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir