Ana sayfa / Kadın / Güzel kaşların sırrı!

Güzel kaşların sırrı!

Kadınlarda güzel görünümün büyük bir bölümü kaşlardan geçiyor. Yüz yapınıza uygun doğru kaş alımı ile güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Hatalı kaş alma hamlesi bile güzel görünüşünüzü ciddi anlamda bozabilir. Bu uygulamalarla güzel kaşlara sahip olabilirsiniz.

kaş güzelliği

Dikkatli bir şekilde ve biraz özenle kaşlarınıza kusursuz bir şekil verebilir ve yüzünüze anlamlı ifadeler kazandırabilirsiniz.

Kaşlarınızı kuaföre gitmedende evde kendinizde tam anlamıyla alabilirsiniz ancak bazı faktörlere özen göstermeniz gerekecek.

Bizce güzel kaşlara sahip olmanın yolları

– İlk önce sıcak suyla ister yüzünüzü yıkayın ister duş alın. ( Kaş bölgesindeki gözenekler açılması açısından)

– Kaş alımına başladığınızda kaşlarınızı kesinlikle tek tek alın ve çekme işlemini kaşınızın yattığı yöne doğru uygulayın.

– Kaş alımında acıyı maksimum dereceye indirmek için kaşlarınızın üzerine buz tutabilirsiniz.

– Kaşlarınızdaki boşlukları yok etmek için kalem yerine fırçalı kaş boya setlerini öneririz. Fırçanın yumuşak dokunuşları sert kalem darbelerinden daha iyi gelecktir.

[pembetext]- Alım işlemi bittikten sonra cildinize mutlaka sıkılaştırıcı bir tonik uygulamalısınız.[/pembetext] [gritext]- Cımbızla aldığınız kaşlarınızın etrafı az da olsa şişebilir ve kızarabilir. Bu işlem bazı insanlarda daha çok belirgin oluyor. Eğer evden çıkmanız söz konusu ise az miktarda kapatıcı sürerek kızarıklıkları ve şişliği azda olsa gizleyebilirsiniz.
[/gritext] [saritext]- Kalın kaşlara sahipmi olmak istiyorsunuz? Sarmısağı denedinizmi peki? 15 gün boyunca akşamları yatarken kaşlarınıza sarmısağın içini sürerek yatmanızı tavsiye ederiz farkı sizde göreceksiniz.[/saritext]

Buna Baktınızmı?

selulit

Güle güle Selülit

Bana uyluk ve kalça kaslarını güçlendirmek selülit egzersizleri karşı yedi etkilidir sunar. Onlar sadece ortadan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir