Ana sayfa / Finans / İhtiyaçlar İçin Anında Kredi Veren Bankalar


İhtiyaçlar İçin Anında Kredi Veren Bankalar

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Ev ihtiyaçlarını karşılamak, çocukların eğitim masraflarını gidermek ya da elektrik, su gibi faturaların sorunsuz olarak ödenebilmesi gibi gerekli olan paralar, bazı durumlarda maaşlara yetmemektedir. Özellikle son yıllarda ülkemizde döviz kurunun artması sonrasında giderek zor hale gelen geçim derdi, kişilerin kara kara düşünmesine yol açmıştır. Sağlık tedavilerinden daha sorunsuz şekilde yararlanabilmek içinde gerekli paraların toplanamaması durumunda, daha sağlıksız ve mutsuz bir hayat kaçınılmazdır.

Ancak tüm bu sorunların aşılabilmesi amacı ile anında kredi veren bankalar dünya üzerinde olduğu kadar, ülkemizde de varlığını sürdürmektedir. Genel olarak ihtiyaç adı altında kredileri sağlayan bankaların başında gelen Ziraat Bankası, düşük faizli kredileri ile kısa süre içerisinde desteklere yer vermektedir. Ancak kredi alabilmek için genellikle kredi notuna özen gösteren bankalardan bazıları, kredi notu düşük olan kişilere de kredi sağlayabilmektedir.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Türkiye’de uzun yıllar hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmekte olan bankalar, esnaf ya da kişilere düşük faizli olarak kredi desteğini sağlamaktadır. Kredi verecek oldukları kişi ya da işletmeler için farklı kurallar koyan ve bu kuralların sağlanması durumunda kredi desteğini sağlayan bankalar, ilk olarak kredi notuna dikkat etmektedir. Kredi notu düşük olan kişi ya da işletmelere kredi sağlayamayan bankaların yoğun olmasının yanı sıra, kredi notu düşüklere kredi veren bankalar da bulunmaktadır.

 

Öncelikle bu bankaların ilk sırasında yer alan Aktif Bank, 48 ay vadeler ile kişilere kredi desteği vermektedir. Bahsedilen krediler ise en çok 30.000 TL oranında görülmektedir. Diğer kredi veren banka ise Burgan Bank olarak görülmektedir. Yaklaşık olarak %1.71 oranında faiz ile 48 aya kadar vadeye dayalı olarak kredi desteği sunan Burgan Bank dışında, düşük kredisi olan kişilere kredi veren bir diğer banka da Fibabank’tır. Fibabank tarafınca, 24 ay vade ile en fazla 10.000 TL oranında kredi desteği verilmektedir.

İnternetten Anında Kredi Veren Bankalar

Alışveriş yapmak, bilgi edinmek ya da sohbet edebilmek için oldukça tercih edilen internet, bunun yanı sıra çeşitli işler için tercih edilmektedir. Son yıllarda internet üzerinden kredi başvurusu yapılması da mümkün hale gelmiş ve internetten anında kredi veren bankalar insanlar tarafından büyük rağbet görmeye başlamıştır. Ülkemizde internet üzerinden kolay şekilde başvuru yapabilmenize imkân tanımakta olan bankaların başında gelen Aktif Bank, başvuru formunu doldurmanız durumunda kısa süre içerisinde dönüş yapmakta ve kredi desteğinizi hesabınıza aktarmaktadır.

Aktif Bank bankasının resmi internet sitesine girerek başvuru yapabilmek için buraya tıklayabilir ve karşınıza çıkan sayfadaki bilgileri girerek, kısa süre içerisinde ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ancak en fazla 36 aya varan vadeler ile kredi imkânı sağlamakta olan Aktif Bank, tüm bilgileri doğru ve eksiksiz doldurmanız durumunda, kredi desteğini sağlamaktadır.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Hangileri

Sicili bozuk, kredi notu düşük kişilerin bir ihtimal kredi çekebileceği yüksek olası bankalar aşağıdaki gibidir.

 1. Burgan Bank
 2. N Kolay Kredi
 3. Fiba Banka
 4. ING Bank
 5. DenizBank
 6. Akbank
 7. TEB
 8. Garanti
 9. Finansbank
 10. YapıKredi
 11. ICBC Bank

Bu bankalara maaş bodronuz ve kefilinizle giderseniz kredi çekme olasılığınız oldukça fazladır.

Buna Baktınızmı?

GARANTİ BANKASI BONUS NEDİR?

BONUS NEDİR, Türkiye’nin ilk çipli ve çok markalı kredi kartıdır. BONUS ile Bonus programı kapsamındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir