Ana sayfa / Güncel / Kaliteli sohbet ortamı

Kaliteli sohbet ortamı

sohbet ve chat Kaliteli sohbet sayfamıza hoş geldiniz.
Kaliteli sohbet nedir, nasıl yapılır, sohbet ederken kalite çokmu önemli diye soracak olursanız.
Kim ister, hangi sohbet sever bir kişi isterki sohbet ettiği ortam düzensiz, karman çorman, seviyesiz olsun ister soruyorum size?. Tabiki kimse istemez. Seviyesiz bir insan bile bunu istemez. Yani tertip düzen kalite şart arkadaşlar.
Kaliteli sohbet edebilmek için işiniz pekte zor olmasa gerek hem sizin hemde sitemizin kendine göre kural ve kaideleri mevcut olmalı.
Sohbet odamıza girdiniz evvela yapılacak olab haliyle herkezin yaptığı gibi kanaldaki insanlara geldiğinize dair selam vermek merhaba demek.

Sonra kanaldaki sohbet konusuna bakarak sohbete katılmak eşlik etmek. Kanala gelen misafirleri hoşlamak hal hatır sormak.
Tanışmak istediğiniz kişilerin dilerseniz özeline gidip konuşmak için bir eylemde bulunursunuz dilerseniz kanal genelinden muhabbeti arttırınca özeline gidersiniz. Benım tavsiyem kanal genelinde muhabbeti arttırıp samimiyeti kurup sonra özele gidip konuşmaktır.

İşde kaliteli bir sohbetin ve ortamın kurulması için yapmanız gereken yalnız bunlar ve gayette basit dimi arkadaşlar. Hadi şimdi sohbet odamıza girerek uygulamaya başlayalım ve kalite nasıl olurmuş herkeze gösterelim.

Sohbet’e girmek için tıklayınız
Yorum göndermek için buraya tıklayın

(NOT:Sayfamızda sizlerden ricamız bay ve bayan arkadaşlar ile sohbet ederken kanal genelinde msn adresi, skype adresi veya telefon numarası vermek yasaktır. Yapılan yorumlardan kişilerin kendileri sorumludur. Sitede yayınlanmaları, onları destekliyoruz anlamına gelmez. Düzeysiz veya konuyla ilgisiz yorumlar’da yayınlanmayabilir.)

Buna Baktınızmı?

Hakkaride teröristler tarafından vurulan köpek :(

[kirmizitext]O SADECE BİR HAYVANDI.[/kirmizitext] Hakkari’de askeri bölgemize sızmaya çalışan bir gurup soysuz teröristleri görünce havlamaya …

One comment

  1. napıyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir