Ana sayfa / Kadın / Ruj sürmenin 5 faydası


Ruj sürmenin 5 faydası

ruj dudak

Rujun dudağa sürüldüğünde kendini iyi hissetmenin yanında veya da ruj sürülünce seksi ve güzel olduğunu düşünen bayanlar, bunun yanında rujun sizlere, vücudunuza sağladığı faydaları da biliyor musunuz?

Bayanların dışarı çıkınca vazgeçemedikleri tek şey makyaj ve bunun en önemlisi rujdur. Çünkü diğer yüz makyajın yanı sıra sadece ruj sürmek kadının en önemli özelliğini öne çıkarır ve sade bir ruj yeterlidir her zaman. Ayrıca ruju sürdükten sonra, şöyle söyleyeyim ruju kabaca sürdükten sonra parmağınızla dudaklarınıza yedirerek sürerseniz, ruj dudağınızda hem kalıcı olur, hem de rujun kurumamasını engeller. Ruj sürmenin bu püf noktasını biliyor muydunuz? Bilmiyorsanız deneyin ve sonucu fark edin bayanlar. Ruj sürmenin diğer bir faydası da kışın soğuk havalarda sürmüş olduğunuz parlatıcılar gibi dudağınızı soğuktan koruyabilirsiniz.

Ruj bir kadın için olmazsa olmaz bir makyaj malzemesidir ve rujun dördüncü faydası da dudaklarınızı daha çekici daha büyük ve daha dolgun göstermesidir. Böylelikle rujun dört faydasını öğrenmiş olduk. Rujun beşinci faydasına gelecek olursak rujun kadında olan duruşudur. Rujun duruşu ve görünüşü karşıdaki insana her zaman hoş ve güzel görünmesini sağlar şöyleki hem ruju süren kişi kendini iyi hisseder, hem de diğer kişi karşısında çok rahat olur.

Buna Baktınızmı?

selulit

Güle güle Selülit

Bana uyluk ve kalça kaslarını güçlendirmek selülit egzersizleri karşı yedi etkilidir sunar. Onlar sadece ortadan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir