Sitene sohbet ekle

SİTEME  SOHBET NASIL EKLERİM
Sitenizde chat, sohbet olsun istiyorsanız anlatacaklarımı dikkatlice dinlemeniz gerekmektedir. İndirdiğiniz sohbet.zip dosyasını sitenizin ana dizinine yükleyin. Sonra zipli klasöre sağ tıklayın ve extrackt seçeneğine tıklayıp klasörlerin zipli dosyadan çıkmasını sağlayın.

sohbet ve chat Sohbet odanızın çalışıp, çalışmadığını test etmek için siteadınız/sohbet/index.php adresine giderek test edin. Sohbet odanız çalışır halde ise sohbet klasörünün içine giriş yaparak bazı ayarlar yapabilirsiniz. Mesela ident kısmını değiştirmek için ayarlar sayfasına giriş yapın ve $username =”Sohbetbaz”; sohbetbaz alanını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sohbet odamız flash player ekletisi ile işlev sağlamaktadır. Eğer flash programı bilgisayarınız da kurulu değilse kurmak için burayı tıklayın

Herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız admin@sohbetbaz.net adresine sorununuzu detaylı şekilde belirten bir mail yollayabilirsiniz.

Şuan için sohbet odamız yenilenme aşamasında olduğu için çalışmalarımız sonunda sohbet odamızın kodunu sizlerle paylaşacağız. İlginizden dolayı teşekkürler.