Ana sayfa / Güncel / Sohbet konusu bulma

Sohbet konusu bulma

SOHBET KONUSU BULMASOHBET KONUSU BULMAK

Her insan bir değildir, kimisi çok utangaç ve çekingendir kimileri ise tabiri caizse fırmala derlerya yani yanlış anlamasın kimse demek istediğim atılgan ve girişkendir. Şahsen ben kendimden pay biçecek olursam bir ortamda helede bir bayan ortamında hayatta ilk girişi yapamam çok utanırım ne konuşmam gerek, hangi konudan başlamam gerek beceremem. Ama konu açılır sohbete başlanırsa ozaman beni kimse tutamaz.

Sohbet konusu bulmak aslında çok zor bir konu değil herzaman heryerde bu bir selam veya merhaba ile başlar.
Bazı zamanda aklınızda konu olur ama konuşamazsınız çünkü sohbet kendiliğinden bir bakmışsınızki almış başını başka yerlere gitmiş.

Zaten sohbet odamızda sohbet konuları sık sık değişmektedir sizinde yapmanız gereken konuları takip ederek sohbete katılmak.

Sohbet konusu bulmak için ( SOHBET ODASI ) Burayı tıklayın

Konu hakkında yorum göndermek için Burayı tıklayın

(NOT: sohbet konusu bulma sitemizde msn adresi veya telefon numaranızı verebilirsiniz. Yapılan yorumlardan kişilerin kendileri sorumludur. Sitede yayınlanmaları, onları destekliyoruz anlamına gelmez. Düzeysiz veya konuyla ilgisiz yorumlar yayınlanmayabilir.)

Buna Baktınızmı?

Türkiyede çocukların yarısı akıllı telefon kullanıyor

Türkiyede çocuklar için yapılan araştırma da çıkan sonuçlar oldukça ilginç. Türkiyede bulunan çocukların yarısı akıllı …

One comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir