Ana sayfa / Güncel / Üye olmadan arkadaşlık siteleri

Üye olmadan arkadaşlık siteleri

üye olmadan arkadaşlık siteleriÜye olmadan sohbet ve arkadaşlık imkanı

Zamanın en yaygın ve en çok tutulan internet dediğimiz uygulama sayesinde artık aşklar, arkadaşlıklar bile bu sayede bulunabilir hale geldi. Bu yöntem en çokda sohbet siteleri sayesinde yapılmaktadır sebebi ise sohbet sitelerinin bir çoğu ve hatta diyebilirizki hemen hemen hepsi desek yalnış bir cümle kumuş olmayız üyeliksiz ve herhangi bir ücret talebi söz konusu olmayan sitelerdir.

Şuanki girmiş olduğunuz sohbetbaz.net sitemizde kullanıcılarına üye olmadan ve herhangi bir ücret talebinde bulunmadan siz değerli misafirlerine sohbet ederek arkadaşlık edinme fırsatını vermektedir.

Tabi bazı kurallarımız söz konusudur. Bu kurallar nedir diye sorarsanız sohbet odamızda sohbet ederken diyer kullanıcıları rahatsız edici davranışlarda bulunmamak ve ısrarcı olmamaktır.

Zaten sitemizi yurdumuzdan ve hatta yurt dışından yüzlerce insanların ziyareti söz konusudur. Bu sayede arkadaşlık edinmede fazla bir sıkıntı çekeceğinizi sanmıyorum yeterki sizlerin kanaldaki uyumu iyi olsun.

Arkadaşlık kavramı benım en çok değer verdiğim bir kavram olup çıkarsız, menfaatsiz bir şekilde sürdürülmelidir.

Konu hakkında yorum göndermek için tıklayın

(NOT: üye olmadan arkadaşlık siteleri nde yapılan yorumlardan kişilerin kendileri sorumludur. Sitede yayınlanmaları, onları destekliyoruz anlamına gelmez. Düzeysiz veya konuyla ilgisiz yorumlar yayınlanmayabilir.)

Buna Baktınızmı?

Hakkaride teröristler tarafından vurulan köpek :(

[kirmizitext]O SADECE BİR HAYVANDI.[/kirmizitext] Hakkari’de askeri bölgemize sızmaya çalışan bir gurup soysuz teröristleri görünce havlamaya …

4 Yorum yapıldı

  1. selammmm

  2. merhaba nasılsın seni tanımak isterim eger sende istersen tabi??
    facebook adresim : davutlar sahili davutlar ( levent tuygun )

  3. Bende yakışıklı birini arıyorum

  4. BEN DENIZ CIDI BIR ERKEK ARKADAS ARYORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir