Ana sayfa / Msn messenger / yahoo messenger adresi alma

yahoo messenger adresi alma

yahoo messenger adresi alma

yahoo hesap kapamayahoo messenger adresi almak istiyorum

yahoo messenger adresi alma sayfamız Sohbetbaz.Net sitemize hoş geldiniz.

yahoo messenger adresi almak için öncelikle msnye kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt yapmak için burdaki anlatımı dikkatlice okuyunuz.

Öncelikle burdaki adrese tıklıyoruz –>TIKLA <--

Açılan sayfada: E-posta adresinizi kullanın: Örnek: birisi@example@com yazan yere msn olarak kullanmak istediğiniz gmail adresinizi veya mynet adresinizi, yahoo veya herhanqi bir kullanmak istediğiniz email adresinizi yazıyorsunuz.

Sonrada klasik olarak; Parola oluşturun: En az 6 karakter; büyük/küçük harfe duyarlı – Parolayı yeniden yazın: Ad: Soyadı: Ülke/bölge: İl: Posta Kodu: Cinsiyet: Erkek Kadın Doğum yılı: bilgilerimizi yazdıktan sonra resimde gördüğünüz karakterleri alttaki kutucuğa girin ve kabul ediyorum sekmesine tıklayın onay verince demektirki işlem tamam ve son olarak msn olarak kullanmak istediğimiz mail adresimizi açıyoruz yani Örnek: ademkeles@gmail.com mailinize gelen kutusunda veya spamlarda işlemi sonlandırmak için mail gelmiş olacaktır linke tıklayıp email adresinizi artık msnde kullanabilirsiniz.

yahoo messenger adresi alma konusunda sormak istedikleriniz varsa burayı tıklayın

(NOT: yahoo messenger adresi almak isteyenler sayfamızda yapılan yorumlardan kişilerin kendileri sorumludur. Sitede yayınlanmaları, onları destekliyoruz anlamına gelmez. Düzeysiz veya konuyla ilgisiz yorumlar yayınlanmayabilir.)

Sohbetbaz.Net – yahoo messenger adresi alma, yahoo messenger adresi almak, yahoo messenger adresi almak istiyorum, yahoo messenger adresi al

Buna Baktınızmı?

msn gelen e postaları açamıyorum

MSN GELEN E POSTALARI AÇAMIYORUM SORUNU

One comment

  1. çok memnun oldum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir