Ana sayfa / Msn messenger / yahoo messenger kayıt

yahoo messenger kayıt

yahoo msn messenger kayıt

msn yahoo messengermsn yahoo messenger hesbı açma

yahoo messenger kaydolma sitemiz www.sohbetbaz.Net‘e hoş geldiniz.

yahoo messenger kaydolma sitemizden yararlanmak için aşağıdaki linke tıklamanız gerekmektedir.

yahoo messenger kayıt için öncelikle msnye kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt yapmak için burdaki anlatımı dikkatlice okuyunuz.

Öncelikle burdaki adrese tıklıyoruz –>TIKLA <--

Açılan sayfada: E-posta adresinizi kullanın: Örnek: birisi@example@com yazan yere msn olarak kullanmak istediğiniz gmail adresinizi veya mynet adresinizi, yahoo veya herhanqi bir kullanmak istediğiniz email adresinizi yazıyorsunuz.

Sonrada klasik olarak; Parola oluşturun: En az 6 karakter; büyük/küçük harfe duyarlı – Parolayı yeniden yazın: Ad: Soyadı: Ülke/bölge: İl: Posta Kodu: Cinsiyet: Erkek Kadın Doğum yılı: bilgilerimizi yazdıktan sonra resimde gördüğünüz karakterleri alttaki kutucuğa girin ve kabul ediyorum sekmesine tıklayın onay verince demektirki işlem tamam ve son olarak msn olarak kullanmak istediğimiz mail adresimizi açıyoruz yani Örnek: ademkeles@gmail.com mailinize gelen kutusunda veya spamlarda işlemi sonlandırmak için mail gelmiş olacaktır linke tıklayıp yahoo email adresinizi artık msnde kullanabilirsiniz.

yahoo messenger kayıt olma hakkında yorum göndermek için tıklayın

(NOT: yahoo messenger kayıt olma sitemizde yapılan yorumlardan kişilerin kendileri sorumludur. Sitede yayınlanmaları, onları destekliyoruz anlamına gelmez. Düzeysiz veya konuyla ilgisiz yorumlar yayınlanmayabilir.)

sohbetbaz.Net – yahoo messenger kayıt, yahoo messenger kayıt ol, yahoo messenger kaydol, msn yahoo messenger, yahoo messenger türkçe

Buna Baktınızmı?

msn gelen e postaları açamıyorum

MSN GELEN E POSTALARI AÇAMIYORUM SORUNU

One comment

  1. gayet güzel site begeniyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir