Ana sayfa / Kadın / Yeni evleneceklere tavsiyeler


Yeni evleneceklere tavsiyeler

Düğün yapacak olanlar, evlenmeye hazırlananlar sizler için evliliğinizin daha güzel olması hakkında tavsiyelerde bulunmak istiyoruz. Bu tavsiyelerin erkeklerden daha çok bayanların kulak vermesini daha iyi olacaktır.

Eşya seçimi

Evlenme aşamasındaki çiftlerimizin en büyük sorunlarından biriside eve alınacak eşyalardır. Eğer maddi durumunda sıkıntı çekmeyeceksiniz basın parayı alın ne alacaksanız. Ama taksitle eşya alıyorsanız kesinlikle 1 kere alıyorum en iyisini alayım muhabbetine girmeyin heledeki kiracı iseniz kesinlikle ama kesinlikle uygununa kaçmaya ve fazla eşya almamaya çalışın. Tuttuğunuz evin odalarını ölçün ve alacağınız eşyaları ona göre alın. Eşya eve geldiğinde mobilyalar uymayabilir ve skıntı yaşayabilirsiniz. Eşya konusunda az, öz ve uygun olanını tavsiye ediyoruz. Yok eşim işe girecek çalışacak 2 maaş alacağız öderiz gibi düşüncelere kapılmayın. Bende evleneli 6 ay oldu ve halendaha taksit ödüyorum ve ödemeyede devam edeceğim.

Evlilikte huzur ve mutluluk

Evlenmeye karar kıldınız ve artık ciddi görüştüğünüz birisi var herkezin onayını aldınız gelin adayı ilede evlenme karar aldınız ve hayatınızın dönüm noktasından birine geldiniz. Tam anlamda onu tanıdığınıza eminmisiniz. Evleneceğiniz kişi ev kadını olmaya evlenmeye hazırmı? Bunlara iyice emin olmadan evlenmeye adım atmayın. Öncelikle evlenecek bayan olgun birisi olmalı ve aşırı anacı olmamalıdır. Evlenicek bayana resmen senet imzalatın. Ne senetimi hemen onuda açıklıyım.

Evlendikten sonra ailenize karşı son derece ilgili ve alakalı olacağına karşı muhakkak bir garanti sözü almanızı tavsiye ederim yoksa başınızı ağırtıcak sorunlar yaşayabilirsiniz. Hani derlerya yuvayı dişi kuş yapar kesinlikle doğru bir söz. Bir kadın evliliğe hazırsa mutlu bir yuvanın anahtarı onun elindedir.

Buna Baktınızmı?

selulit

Güle güle Selülit

Bana uyluk ve kalça kaslarını güçlendirmek selülit egzersizleri karşı yedi etkilidir sunar. Onlar sadece ortadan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir