Ana sayfa / Faydalı bilgiler / Zampara erkek nasıl anlaşılır?


Zampara erkek nasıl anlaşılır?

[mavitext]Zampara erkek nedir?[/mavitext]

Zampara erkeğn size anlaşılır en kolay yönüyle anlatmaya çalışacağım. Zampara erkek 1 kadınla yetinmeyen gözü hep dışarda olan, başka kız ve bayanlarında üzerinde olan erkek tipleridir boyuna, postuna ve en önemlisi para ve yakışıklılığına güvenerek yola çıkarak bayanları rahatsız eden tiplere denir. Rahatsız eden derken yalnış anlaşılmasın rahatsızlık verdiği söz konusu bir akşam yemeği, veya sabah kahvaltısı, çıkma teklifi gibi üstelenen durumlardır.

[mavitext]Zampara erkek nasıl anlaşılır?[/mavitext]

Bir erkek arkadaşınız var ve ondan oldukça fazla hoşlanıyorsunuz veya aşık oldunuz seviyorsunuz ama onun hakkında kesin bir karara varmadınız hala. Güzelliğine veya 2 çift güzel lafına kapıldınız ama haka endişeleriniz mi var? Bu endişler zampara olup olmadığı yönündemi? Öyleyse eğer yazımızı okumaya devam edin bize hak vereceksiniz.
Zampara erkeği anlamak için onun gözlerini, hal ve hareketlerini dikkatlici izlemeniz olacaktır. Gözleri fırıl fırıl sağdan soldan geçen bayanların, kızların üzerindeyse ve elinden telefon düşmüyorsa habire mesaj ve görüşme yapıyorsa birde yaptığı görüşmeleri sizden uzaklaşarak yapıyorsa ozaman bu durumdan iyice şüphe duymalısınız. Bir adres sorulacağı zaman hep bayanları tercih edip onlara soruyorsa bu işde bir bit yeniği var demektir. Tabi bütünbunları yaparken sizin ona hiç bir şeyi çaktırmamanız lazım. Kendi haline bırakacaksınız ve o ne yaparsa yapsın karışmayacaksınız. Onu kıskanmanız normal olacak oma zampara olup olmadığını en iyi bu yöntemle anlarız. Artık kesin karara varınca bir daha onunla görüşmeme kararı alıp hadi byeee diyeceksiniz. Çünkü zampara erkek kolay kolay ifla olmaz.

Zampara erkek nasıl anlaşılır konusunda sizin değişik görüşleriniz varsa sayfamıza [mavitext]yorum gönder[/mavitext] bölümünden yazabilirsiniz.

Buna Baktınızmı?

İnternetten sevgili bulmak doğru mu

İnternetten sevgili bulmak artık moda oldu. Sizden yüzlerce km uzaklıkta olan ve hiç ama hiç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir